Dank u allebei.

Heb er ook nog altijd plezier mee, alhoewel het me nog niet snel genoeg gaat. Wil wel eens gaan rijden.
Maargoed, goed nieuws na vandaag!

Eindelijk zit het eerste ding vast op het frame.

Heb de blokken op de achterbrug laten TIG lassen en het ziet er erg netjes uit. Lasser zei ook dat dit nooit zou gaan scheuren. En als het toch het geval was kon ik naar hem terug komen en zou hij het gratis verhelpen. Lijkt me dus wel stevig genoeg, denk niet dat hij dit anders zou zeggen.

Hij zei wel al dat de rest van de achterbrug niet echt geweldig gelast was en misschien ooit wel eens kon gaan scheuren, maarja het is en blijft een chinees.

Hier wat foto's.


Aan de onderkant is de rechterblok ook helemaal gelast, alleen de linkerblok maar voor de helft aangezien hij er niet helemaal bij kon komen. Maargoed dit is toch echt wel stevig genoeg. Verwacht eigenlijk geen problemen.
Ook maar meteen de hele achterbrug weer vast gezet op het frame. En toen kwam ik tot de conclusie dat ik echt heel veel geluk heb gehad met het lassen. Tussen de motor en de veer zit zo'n 2 mm.

Dacht dat ik op die plaats nog wat verder er vanaf zou zitten. Maarja heb dus geluk, is net genoeg plaats. Bij het inveren wordt de afstand iets groter dus is zoiezo geen probleem. Heb op deze manier alleen maar meer plaats voor de lader en dus ook de accu's. Komt dus goed uit.

Nu maar weer wachten op de adapter en de tandwielen.

Slangetje tussen remvloeistofreservoir en rempomp achter zat trouwens ook helemaal vol met druppels remvloeistof. Lijkt wel of dit gewoon door het slangetje is heen getrokken want nergens is een scheurtje ofzo en bij de klemmetjes lekte ook niks. Chinees rubber misschien niet bestand tegen dot 5.1 remvloeistof? Verklaart misschien ook waarom ik toen alleen maar donkere remvloeistof zag bij het ontluchten met nieuwe remvloeistof.
Heb dit slangetje dus maar vervangen. Zit nu voorlopig een brandstofslangetje op, weet niet echt of dit goed genoeg is. Maar slangetje wat erop zat was zoiezo 10x niks, heel erg smal rubber ook.
