Pagina 1 van 5

inhouden en geluid jla loncin

BerichtGeplaatst: 06 mei 2013 18:35
door fapfap
hoi mensen van chinaquad

na een dikke 1500 km in 3 maandjes ben ik dik tevreden met mijn quad. alle dank voor de hulp in eerdere topics van mij.

maar nu reed ik dit weekend van enschede terug naar huis, met een gangetje van 100 begint de quad ineens lawaai (erg hard uitlaat geluid, vergelijkbaar met rijden zonder uitlaat oid) en performance van de quad ging erg achteruit. haal max 70 op de teller (vol uit) en ook in lage versnellingen is hij niet vooruit te branden.

nu heb ik natuurlijk de uitlaat al nagekeken maar daar kan ik niets in vinden. alles aangedraaid maar het geluid blijft.

daarna ivm inhouden de carb helemaal uit elkaar gehaald inc sproeiers en helemaal schoon gemaakt. helaas geen resultaat

ik ben eigenlijk ten einde raad, hebben jullie nog tips wat ik kan doen?

BEDANKT!

Groeten,
Fap (Mike)

Re: inhouden en geluid

BerichtGeplaatst: 06 mei 2013 18:43
door BBQBarman
Tis denk echt je uitlaat/ demper
Kijk naar je bij alle aansluitingen of scheur
Als je niet genoeg tegendruk hebt kom je ook niet echt vooruit

Re: inhouden en geluid

BerichtGeplaatst: 06 mei 2013 18:50
door dimpower
check je uitlaat helemaal in het begin bij je blok(deze zit vast met 2 boutjes).waarschijnlijk is hij daar losgekomen en blaast hij daar door.of er is een barst in gekomen.als het dat niet is kan het ook bij de splitsing van het T-stuk zijn.die uitlaatklem die daar opzit duft ook wel eens los te komen als het nog steeds de originele is.deze had ik al door een zwaar exemplaar vervangen na 100km omdat die niet mooi afdichte.

Re: inhouden en geluid jla loncin

BerichtGeplaatst: 06 mei 2013 20:41
door admin
Topic verplaatst naar start en loop problemen en merk en type toegevoegd in onderwerpregel. Volgende keer zelf doen zoals wordt gevraagd in omschrijving technische vraagbaak.

Re: inhouden en geluid jla loncin

BerichtGeplaatst: 06 mei 2013 20:44
door fapfap
dim, die moertjes had ik al geprobeerd. zaten heel iets los maar aangedraaid, geen resultaat

dat T-stuk zit los, voor zover ik weet de hele tijd al. zal m morgen vastzetten met een fatsoenlijke uitlaatklem en hopen dat dat het dan oplost.

Groeten.

Re: inhouden en geluid jla loncin

BerichtGeplaatst: 06 mei 2013 20:49
door dimpower
doe die moertjes eens los en haal hem eraf.kijk eens of de dichting er nog tussenzit.moet een rode dichtingsring zijn als ik me niet vergis.

Re: inhouden en geluid jla loncin

BerichtGeplaatst: 07 mei 2013 14:22
door fapfap
losgehaald, afdichtring zit er nog, en ben even langs de autoboer geweest en een 38mm uitlaatklem gehaald. die zit nu DICHT! helaas is het geluid nog steeds aanewzig :eh: na een wat dieper onderzoek met mn oren, erachter gekomen dat het geluid uit de carb komt?!? zouden jullie hier iets meer mee kunnen? zou het dan toch afstelling zijn?

Groeten

Re: inhouden en geluid jla loncin

BerichtGeplaatst: 07 mei 2013 15:15
door bashanboy
is je luchtfilter niet los gegaan ?

Re: inhouden en geluid jla loncin

BerichtGeplaatst: 07 mei 2013 15:45
door fapfap
zoals je kon lezen heb ik de hele carb uit elkaar gehad. nee ook het luchtfilter zit goed vast

Re: inhouden en geluid jla loncin

BerichtGeplaatst: 07 mei 2013 16:18
door bashanboy
de 2 schroeven van het spruitstuk ook?