Pagina 1 van 1
kabelboom verbrand bashan BS200s3

Geplaatst:
03 jan 2014 21:10
door gappy24
hallo ik heb een bashan bs200s3 daarvan is de kabelboom verbrand
deze heb ik gedemonteerd om te kijken hoe erg de schade is de schade is enorm nier meer te redden nu weet ik niet waar ik moet beginnen ik wil een nieuwe maken hoe doe ik dat stap voor stap
Re: kabelboom verbrand bashan BS200s3

Geplaatst:
03 jan 2014 22:31
door dimpower
zou je niet beter gewoon een nieuwe bestellen?voor de prijs van 26,90€ moet je het toch niet laten.
http://www.algmotoparts.com/kabelboom-b ... -1095.html
Re: kabelboom verbrand bashan BS200s3

Geplaatst:
03 jan 2014 23:01
door Z@@lo
MAAR ook eens gaan kijken waardoor hij is verbrand en waar.
een nieuwe kabelboom is een deel van de repratie. maar er moet iets zijn geweest wat sluiting geeft. dat verhelp je er niet mee
Re: kabelboom verbrand bashan BS200s3

Geplaatst:
04 jan 2014 00:50
door x187
Helemaal mee eens, meeste (woning)branden worden veroorzaakt door (falende) elektronica.
Zou je anders een foto kunnen maken van de draadboom en dan voornamelijk waar de schade zichtbaar is.
Is er verder nog een verhaal bij deze schade aangezien je het van een vriend hebt gekregen. Met andere woorden, wat was de situatie op het moment dat de kabelboom verbrandde? En zijn er vooraf modificaties gedaan aan de quad welke aangesloten zijn geweest of invloed hebben gehad op de draadboom?
Is de zekering nog intact? Hoeveel ampere zekering zit erop?
Re: kabelboom verbrand bashan BS200s3

Geplaatst:
04 jan 2014 10:14
door gappy24
ik heb een nieuwe maar de stekkers komen niet overeen dat is al de 2e keer
dat ik hier tegen aan loop en die jij aanraad heb ik
Re: kabelboom verbrand bashan BS200s3

Geplaatst:
04 jan 2014 10:17
door gappy24
de zekering is nog in orde de kabelboom heeft op de uitlaat gelegen
de vorige eigenaar heeft andere lampjes er op gezet hij heeft gewoon ergens een plus vandaan getrokken dus erg on overzichtelijk
Re: kabelboom verbrand bashan BS200s3

Geplaatst:
04 jan 2014 10:59
door 4 wieltjes
Je heb niet aangegeven waar je woont .
Als je niet te ver van hier woont dan wil ik wel naar je kabelboom kijken.
Ik heb nog ergens de aantekeningen liggen van hoe alles in de kabelboom aangesloten is.( met recht aantekenigen want ik weet niet of ik nog zelf uit de krabbels ga komen)

Re: kabelboom verbrand bashan BS200s3

Geplaatst:
04 jan 2014 11:06
door gappy24
ik woon in creil haha
Re: kabelboom verbrand bashan BS200s3

Geplaatst:
04 jan 2014 13:17
door x187
Ok dus kortsluiting kunnen we uitsluiten, want de hoofdoorzaak is dat de kabelboom gesmolten is doordat hij op de uitlaat is gekomen en daardoor verbrand is.
Ik neem aan dat 90% van de kabelboom wel past maar een paar stekkers niet? Zou je verder even willen kijken bij het aansluiten van de kabelboom dat de stekkers die wel passen, aan beide kanten dezelfde kleuren kabels hebben? Mocht dit niet zo zijn, dan graag een foto van de betreffende stekker.
Graag ook een foto van de stekkers die niet passen.