Pagina 1 van 5

Koppakking vervangen maar geen vonk Bashan 200cc

BerichtGeplaatst: 04 aug 2013 18:33
door Barto
Hé mannen,

Ik van de week de koppakking vervangen van mijn bashan 200cc.
Alles weer in elkaar gezet nu heb geen bougie vonk.
Noodstop al nagekeken die is gewoon goed.
Maar heb niet naar de stand van mijn krukas of kleppen.
Kan het daar door ook zijn dat ik geen vonk heb?
Kom er niet uit heeft iemand nog een idee?

Re: Koppakking vervangen maar geen vonk Bashan 200cc

BerichtGeplaatst: 04 aug 2013 19:07
door slowstart
Ander bougietje. Bougie kap los (ijzeren wartel) van binnen. Bobine draad los stekkertje van bobine draad. Als die voorheen gewoon vonkte dan kan het niet zo heel veel zijn. Met de koppakking kom je normaal gesproken niet aan een onderdeel van je ontsteking.

Re: Koppakking vervangen maar geen vonk Bashan 200cc

BerichtGeplaatst: 04 aug 2013 21:20
door Barto
Bougie is nieuw ouwe ook geprobeerd.
2 nieuwe bobine's 1 race 1 gewone.
1 nieuwe race Cdi en 1 gewone.
Maar als de kleppenstoters niet goed gemonteerd zijn of niet goed staan vonkt hij toch ook niet dacht ik.

Re: Koppakking vervangen maar geen vonk Bashan 200cc

BerichtGeplaatst: 04 aug 2013 21:29
door dimpower
vonk moet je zoiezo toch hebben ongeacht je klepstoters.bougievonk heeft niet te maken met je koppaking of je klepstoters.wanneer je (probeert) start moet je bougie een vonk geven.die hoeft daarvoor zelfs niet in je blok gedraaid te zijn.

Re: Koppakking vervangen maar geen vonk Bashan 200cc

BerichtGeplaatst: 04 aug 2013 22:15
door Firehuntah
Heb je al eens een extra massa kabel van je accu naar het blok gelegd? Kan zijn dat de huidige massa kabel slecht contact maakt ofzo waardoor de bougie dus geen of slechte massa heeft. Dan vonkt die ook niet.

Blijft natuurlijk vreemd dat je voorheen wel een vonk kreeg en nu na de koppakking te hebben vervangen niet meer.. Of je hebt misschien de massa kabel hiervoor van het blok moeten halen en niet goed terug gezet? :idea:

Re: Koppakking vervangen maar geen vonk Bashan 200cc

BerichtGeplaatst: 04 aug 2013 22:59
door Barto
Dimpower op een eens ga je overal aan twijfelen.
Extra massa heb ik naar de bobine getrokken.
Het moet iets simpels zijn maar ja wat.
Daar voor was het starten en lopen.
Deze week nog gereden verwissel de koppakking en nu start hij heel mooi alleen geen vonk en sla niet aan.
Het is vast iets simpels maar wat.
Het de noodsprong naar gekeken en schoon gemaakt zonder resultaat.
Echt een ramp dit met zo lekker weer om te rijden om gek van te worden Pfff.

Re: Koppakking vervangen maar geen vonk Bashan 200cc

BerichtGeplaatst: 04 aug 2013 23:17
door BBQBarman
Misschien simpel de killswitch of heb ik dat al gezegt?

Re: Koppakking vervangen maar geen vonk Bashan 200cc

BerichtGeplaatst: 05 aug 2013 00:10
door Firehuntah
Niet alleen de bobine heeft massa nodig, ook de bougie. Deze loopt altijd via het blok en via een kabel op het blok of frame terug naar de accu. Dus probeer toch nog even een extra massa kabel naar het blok te leggen, gewoon op een willekeurige bout ofzo.

Re: Koppakking vervangen maar geen vonk Bashan 200cc

BerichtGeplaatst: 05 aug 2013 06:03
door dimpower
hou de bougie eens tijdens starten tegen je frame(ergens op een bout waar je mooi contact maakt) ipv tegen je blok.vonkt hij dan wel weet je dat het zoals Rob zegt,een massaprobleem is.

Re: Koppakking vervangen maar geen vonk Bashan 200cc

BerichtGeplaatst: 05 aug 2013 07:55
door Barto
Heb ik ook aan gedacht maar ik heb meerdere punten gepakt
Blok, uitlaat caberateur en frame.
Ik ga een plak op het frame kaal schuren zo dat ik zeker een goed massa punt heb daar trek ik de groene kabel door naar het frame.
Dan kan ik dat toch ook uitsluiten maar waar hebben jullie de extra massa?