Pagina 1 van 2

snelheidssensor

BerichtGeplaatst: 29 dec 2009 20:24
door 4 wieltjes
Nadat ik een tijdje geleden mijn snelheidssensor aan gort had gereden door dat slot wat nog op mijn quad zat toen ik wegreed,heb ik nu eindelijk een andere.
Het is er 1 van een agm en zo te zien gelijk aan die van een Bassie 200 maar is volgens mij op meerdere quads toegepast.
Nu is het probleem ,dat de kleurcodering van de draden niet overeenkomen met die van mijn oude sensor.
Om niet mijn komplete snelheidsmeter op te blazen vraag ik dan ook of er iemand zijn kleurcodering kan doorgeven aan mij zodat ik die in de stekker kan aanpassen.

Hieronder staan dezelfde km-teller die ik heb en dezelfde type nieuwe sensor.

Als je de kabel van de snelheidssensor volgt dan kom je eerst bij een stekker vlak voor je achterwiel ergens erboven,en als je 'm verder volg dan kom je bij een volgende stekker onder je tellerset ergens. (er zitten veel stekkers daar).
Het gaat mij om de kleuren van de draden die naar de tellerset gaat gezien vanaf de kant van de stekker waar geen inkeping zit.

Uit de tellerset komt dan een stekker met de kleuren rood,zwart en groen (althans bij mijn quad)

Ter info:ik heb een Shenke quad dus nee alg kan mij niet helpen. :cry:

Re: snelheidssensor

BerichtGeplaatst: 29 dec 2009 20:48
door bashanboy
kan er morgen wel een foto van maken?

Re: snelheidssensor

BerichtGeplaatst: 29 dec 2009 21:00
door 4 wieltjes
Je bent goud kerel. :D

Re: snelheidssensor

BerichtGeplaatst: 29 dec 2009 21:12
door bashanboy
daar is een forum voor he ;)

Re: snelheidssensor

BerichtGeplaatst: 29 dec 2009 22:35
door lzone
als je teller soms filpt liegt dit dan aan de snelheidssensor? ? of aan de teller zelf?

Re: snelheidssensor

BerichtGeplaatst: 29 dec 2009 22:51
door 4 wieltjes
Ik neem aan dat je flipt bedoelt. :D
Niet alleen je snelheidssensor gaat naar je teller unit,dus het kan ook ergens anders vandaan komen.
Het kan zijn dat er twee stekkertjes niet goed vast in elkaar zitten.
Als er bv een min aansluiting niet goed verbinding maakt,dan neemt de spanning de weg van de minste weerstand,en als dat door een printje is dan kan je rare uitlezingen krijgen op je scherm.
bv mijn sensor kabeltje zat thv het achterwiel niet echt goed erin geschoven.
Kan verklaren waarom mijn teller in het verleden af en toe de weg kwijt was.

Re: snelheidssensor

BerichtGeplaatst: 30 dec 2009 01:28
door lzone
jha flipt datte :D de mijne geeft soms aan dat ik in 5e rijd, maar kheb er ma 4.. de telling gaat als volgt dan.
1ste
3e
4e
5e (lol)

Re: snelheidssensor

BerichtGeplaatst: 30 dec 2009 10:06
door Robashan
Ja dat het een 5 bak wordt heb ik ook wel eens, dat heb ik vaak met nat weer, zal der wel ergens vocht tussen komen

Re: snelheidssensor

BerichtGeplaatst: 30 dec 2009 18:20
door lzone
ahh,, ff late drogen en zullen we binnenkort wel weer terug met een 4bak rijden.

handig ;)

Re: snelheidssensor

BerichtGeplaatst: 30 dec 2009 23:03
door bashanboy
sorry, vandaag geen foto's kunnen maken. hele dag moeten werken...