Pagina 1 van 3

Hier is ie dan in vol ornaat.........

BerichtGeplaatst: 14 nov 2009 18:46
door BlacK-SpyDeR
Zoooo vandaag maar eens een filmpje gemaakt waarop de nieuwe kleuren goed te zien zijn en waarop de open uitlaat goed te horen is :twisted:


Link


Op dit tweede filmpje is me zoon met zijn stepje bezig en ik scheur er ook nog een paar keer tussendoor :mrgreen:


Link

Re: Hier is ie dan in vol ornaat.........

BerichtGeplaatst: 14 nov 2009 19:09
door bashanboy
JUIST! zo hoort een quad er uit te zien, te klinken en te rijden!! :twisted: als het aan mij ligt is dit een van de mooiste quads op het forum :)

Re: Hier is ie dan in vol ornaat.........

BerichtGeplaatst: 14 nov 2009 20:10
door BlacK-SpyDeR
Gewoon met de paplepel het er in gieten bij die kleine man :)

Hier nog op zijn minibike die niet begrenst is :mrgreen: en binnenkort gaat ie zelf zijn eerste 4 takt quad kopen want hij moet nog 70 euro sparen en dan kan ie hem gaan halen.


Link

Re: Hier is ie dan in vol ornaat.........

BerichtGeplaatst: 14 nov 2009 22:48
door bashanboy
chinese minibike? en wordt dat ook een chinese quad? :P dan hebben we weer een nieuw lid 8-)

Re: Hier is ie dan in vol ornaat.........

BerichtGeplaatst: 14 nov 2009 23:06
door BlacK-SpyDeR
Yep goed gezien een chineese minibike waar ie al 4 jaar heel veel plezier van heeft en dat terwijl die kleine man pas 5 jaar is geworden.
Zijn Quad gaat een nieuwe chinees worden, de kleur heeft ie al uitgekozen. Het moet een gecamoufleerde worden dezelfde kleur als zijn broek :D

Leuk om te vermelden een paar weken terug heeft ie nog gereden op zijn minibike en bij een snelheid van zo'n 55 kilometer per uur klapte hij er vanaf, schoof goed door op het gras was zijn minibike even kwijt. Grote tranen van de schrik maar toen ie zijn minibike zag liggen was het eerste wat ie deed er weer op klimmen en gaan rijden. Helaas hebben we daar geen beeldmateriaal van.
Hij was gevallen omdat er net daarvoor een circus was geweest en die hadden een vrachtwagen vast gereden in het gras. Die hebben ze er uit gegraven maar het gat hadden ze laten zitten en daar klapte Sam door heen :lol: ondanks alles Sam geen schade en zijn minibike ook niet :P tja papa die heeft de minibike zelf in elkaar gezet en die doet ook het onderhoud er aan :mrgreen:

Re: Hier is ie dan in vol ornaat.........

BerichtGeplaatst: 14 nov 2009 23:48
door china-freak
heel mooi zeg , nice geluid ^^ trouwens op de skate baan kun je geloof ik eens je energie kwijt he ?? :twisted:

Re: Hier is ie dan in vol ornaat.........

BerichtGeplaatst: 15 nov 2009 11:14
door bashanboy
vooral als de skatebaan nat is :twisted:

Re: Hier is ie dan in vol ornaat.........

BerichtGeplaatst: 15 nov 2009 11:47
door BlacK-SpyDeR
bashanboy schreef:vooral als de skatebaan nat is :twisted:


Het mooie is dat ie het ook doet op droog wegdek alleen piepen de bandjes dan hele erg hard :) en slijten de bandjes als sneeuw voor de zon.
Als ik op droog wegdek rij door de straatjes dan is bochtjes maken een feest ff richting aan geven, tikkie terug schakelen voor de bocht, gas erop en zijn kontje zetten en dan.................................... tada lekker driften door de bocht mmmmmmmmhhhhhh heerlijk.
Alleen is het uitkijken want zelfs op droog wegdek is het oppassen want voor je het weet sta je dwars voor de stoeprand :oops:

Dus spelen op een nat stukje asfalt is gewoon leuk, in het tweede filmpje bij ongeveer 1 minuut kom ik voorbij op een droog stukje asfalt en dan hoor je de bandjes piepen

Re: Hier is ie dan in vol ornaat.........

BerichtGeplaatst: 15 nov 2009 11:48
door bashanboy
ja dat is goed te horen :twisted:

Re: Hier is ie dan in vol ornaat.........

BerichtGeplaatst: 15 nov 2009 12:52
door BDbashan
ja super mooie quad en mooi geluidtje uit de uitlaat en die kleine wordt nog een echte stunt man :D