Pagina 1 van 4

Lady Hsun hier.

BerichtGeplaatst: 29 mei 2010 15:20
door Lady Bashan
Hoi Hoi iedereen op het cqf.nl ik ben Lady Hsun.
Ben afgelopen vrijdag naar Frank en Bas in Chaam geweest om naar de HSun te gaan kijken en ben gelijk verliefd en kan nu al niet meer wachten, maar moet nog even geduld hebben zo rond de 17e ga ik hem ophalen. mijn man en ik hebben ook de locatie gezien waar de 1ste cq clubdag gehouden word, nou dat word echt een leuke dag mooie locatie een grasmat mooier dan die in de kuip (sorry Feijnoord fans) en een oprit waar er wel 30 a 40 quads geparkeerd kunnen worden, voor de foto natuurlijk. Weedys en ik verheugen ons echt op de HSun en de clubdag.

ps Bas en Frank bedankt voor jullie tijd en rondleiding, oja en natuurlijk de geboorte van een kuikentje live in de garage. :clap:

XXX Lady HSun

Re: Lady Hsun hier.

BerichtGeplaatst: 29 mei 2010 15:35
door ulleke
Welkom bij de club Roosendoaler nummer 4 alweer. Wordt tijd voor een toerrit. Gezamelijk naar Chaam, lachen. Alleen dat wachten lijkt me langer duren dan dat het werkelijk duurt.

grtz Dr

Re: Lady Hsun hier.

BerichtGeplaatst: 29 mei 2010 16:04
door fretje-pitbull
welkom hier :D

Re: Lady Hsun hier.

BerichtGeplaatst: 29 mei 2010 16:29
door bashanboy
welkom hier :thumbup:
leek dat je meer verliefd wel op de kuikentjes dan op de quad :lol:
nou de roosendalers komen maar een keer hier naar toe getourt hoor :thumbup:

Re: Lady Hsun hier.

BerichtGeplaatst: 29 mei 2010 16:37
door Lady Bashan
bashanboy schreef:welkom hier :thumbup:
leek dat je meer verliefd wel op de kuikentjes dan op de quad :lol:
nou de roosendalers komen maar een keer hier naar toe getourt hoor :thumbup:


op kuikentjes kun je niet rijden he Bas :lol: , een quad had ik vaker gezien dan een live geboorte van een kuiken, ja vrouw he,we zijn nu al met zijn vieren in roosendaal kijken hoe snel dit aantal toeneemt,en hoop ook wat meer dames. :wave:

:angel: Ladys HSun

Re: Lady Hsun hier.

BerichtGeplaatst: 29 mei 2010 16:40
door bashanboy
op een struisvogel kuiken kun je naar een paar jaar wel rijden :roll: jammer dat het geen struisvogels zijn :(
hsun is toch leuker he ;)

Re: Lady Hsun hier.

BerichtGeplaatst: 29 mei 2010 16:43
door Lady Bashan
:clap: :clap: :clap: Hij is misschien wel net zo snel,ik heb men openings tekst aangepast was je vergeten te noemen :oops: is bij deze gebeurt.


:angel: Lady HSun

Re: Lady Hsun hier.

BerichtGeplaatst: 29 mei 2010 16:50
door bashanboy
haha :lol: ben ook zo onbelangrijk :roll:

Re: Lady Hsun hier.

BerichtGeplaatst: 29 mei 2010 16:55
door Lady Bashan
bashanboy schreef:haha :lol: ben ook zo onbelangrijk :roll:

Nee Nee je hebt goede tips gegeven aan weedys zoals die klep die jullie verwijderd hebben voor de uitlaat gassen nog een keer te verbranden of zoiets :thumbup:


:angel: Lady HSun

Re: Lady Hsun hier.

BerichtGeplaatst: 29 mei 2010 17:12
door bashanboy
zozo nog goed opgelet ook! Er luistert ook is een keer een vrouw naar mij hoor :P