Shineray 250STXE

Shineray 250STXE

Berichtdoor Sgtnic » 09 okt 2012 19:14

Aangezien dat er vrij weinig info over dit type te vinden is bij deze een onderdelen overzicht

Afbeelding
1 72010476 M8
Met een wok blijf je bezig
Sgtnic
350cc
 
Berichten: 589
Geregistreerd: 10 jul 2011 23:18
Woonplaats: Erm

Delen op

Share on Facebook Facebook

Re: Shineray 250STXE

Berichtdoor Sgtnic » 11 jun 2013 20:08

Aangezien dat het vorige bericht beschadigd werd door de server een tijd terug hieronder weer het overzicht geplaatst van de onderdelen. Inclusief benaming en originele artikelnummer.

Afbeelding
1 72010476 M8×82 Stud For 3
2 72040189 Φ8.5×18×2 Washer For 1
3 22010055 Cylinder Head Comp
4 72150072 Gssket,Cylinder Head Cover
5 31170005 Spark Plug
6 22150009 Cylinder Head Cover
7 72010155 M6×12 Bolt For 6
8 72040155 6.5×13×2 Washer For 6
9 72010387 M6×28 Bolt For 6
10 72010514 M6×35 Bolt For 3
11 72130032 Gasket, Cylin Block
12 72060011 Φ10*14 Set Pin
13 72010660 M6*25 Bolt For 4
14 27010033 Cylinder Block Assy
15 72130050 Gasket, Cylinder Head
16 72060014 Φ10*20 Set Pin
17 72150016 Φ10*1.5 O-Ring For 6

Afbeelding
1 22020014 Exhaust Valve
2 73030525 Spring Seat,Outer
3 73030526 Spring Seat,Inner
4 72110026 Oil Seal,Calve Stem
5 72120002 Valve Inner Spring
6 72120008 Valve Outer Spring
7 22040003 Clamp,Valve
8 22030003 Spring Seat
9 72150012 Φ20×2.5 O-Ring For 11
10 72120023 Spring
11 11070001 Cam Shaft
12 73030528 14.2×24×1 Washer
13 11070002 Timing Driver Gear Set
14 22020013 Inlet Valve
15 72150073 Φ18×2.5 O-Ring For 16
16 22070007 Shaft Lower Rocker Arm
17 27020001 Lower Rocker Arm
18 72040164 Φ12 Washer
19 22090003 Push Rod
20 22110001 Push Rod Support
21 72010662 M8×28 Bolt For 23
22 72040189 Φ8.5×18×2 Washer For 21
23 22050002 Rocker Arm Support

Afbeelding
1 70090006 Starting Shaft Set
2 15020035 Main Shaft Combination
3 70090007 6006 Main Shaft Bearing 6006
4 15030070 Counter Shaft Combination
5 70090019 NK1512 Roller Bearing HK1512
6 15140001/15140002 15140003/*0016 Fork Shaft Combination
7 15050017 Drum
8 70090020 HK2110 Roller Bearing HK2110
9 72060082 3*10 Set Pin
10 15090001 Cam
11 72040139 Washer For 12
12 72010659 M6×20 Bolt For 10
13 15080006 Limit Block
14 72010373 M6×25 Bolt For 13
15 72120016 Washer For 10
16 15070009 Gearshift Shaft Assy
17 21010017 GrankShaft Assy
18 72080010 Piston Pin
19 21020011 Circlip
20 21040005 Piston
21 70090033 Bearing, LH
22 70090032 Bearing, RH
23 21030510 Oil Ring Set
24 72010090 M6×10 Bolt For 25
25 73030522 Locating Plate,Sprocket
26 15170023 6202 Main Shaft Bearing 6202
27 72110010 Φ34×50×7 Oil Seal For CrankShaft
28 72110009 Φ14×28×7 Oil Seal For CrankShaft
29 72110012 Φ14×22×5 Oil Seal For CrankShaft
30 72010157 M6×16 Bolt For 31
31 11040018 Shift Harness Assy
32 70090005 6204 Main Shaft Bearing 6204
33 72110011 Φ20×34×7 Oil Seal
34 70090018 HK1010 Roller Bearing HK1010
35 —— Output Sprocket

Afbeelding

1 22140006 Oil Gauze Cover
2 72150013 35×3 O-Ring For 1
3 72120024 Spring
4 72010582 M12 Drain Piug
5 11060001 Gauze Set
6 72040159 12.5×20×1.5 Washer
7 11010126 Crankcase,LH
8 73030535 Wire Clamp
9 72010155 M6×12 Bolt For 8
10 72130007 Gasket,Crankcase Cover
11 12010130 Crankcase,RH
12 72020140 M8×32 Nut
13 72040158 12.5×22×2 Washer
14 72010997 Bolt For 7 and 11
15 72010395 M6×95 Bolt For 7
16 72060011 Φ10×14 Set Pin
17 72010173 M6×50 Bolt For 7
18 11080001 Pressing Pin Body Set
19 72040155 6.5×13×2 Washer
20 72010163 M6×25 Bolt For 18
21 73030521 Cam Shaft Stopper
22 72010380 M6×12 Bolt For 21
23 72010998 Bolt For 7 and 11

Afbeelding

1 73010493 Oil View Glass
2 72010389 M6×40 Bolt For 4
3 72060012 Φ8×14 Set Pin
4 13010392 Crankcase Cover,RH
5 72030034 M6*30 Bolt For 7
6 72150017 Φ9.4×1.4 O-Ring For 7
7 20010008 Oil Pump Assy
8 72130016 Gasket,Crankcase Cover,RH
9 72011167 Clutch Body Assy
10 72110008 Φ16×28×7 Oil Seal,Starting Shaft
11 72030018 M5*8 Bolt For 21
12 24020007 Primary Drive Gear
13 20030001 Oil Filter Assy
14 24070006 Washer,Spline
15 24070014 Snap Ring
16 70090003 Main Shaft Bearing 6001
17 24070010 Push Rod,Clutch
18 72040271 Washer For 22
19 72020202 Nut For 22
20 72130366 Gasket
21 14090015 Cover,Oil Filter
22 20030008 Rotator Oil Filter
23 247070013 Mandrel,Clutch
24 73010181 Dipstick
25 24030004 Clutch Class
26 73030524 Adjust Support,Clutch Cable
27 72010661 M6×55 Bolt For 4
28 24050001 Clutch Cam
29 72010173 M6×50 Bolt For 4
30 2060039 2×14 Pin,Cotter For 26
31 72120022 Spring
32 24070018 clutch pleate
33 24070020 clutch spring
34 24070016 clutch bush
35 24060004 clutch friction clip
36 24060005 driven plate
37 24070019 press plate
38 24150003 clutch cover

Afbeelding

1 72010155 M6×12 Bolt For 2
2 13020105 Adornment Cover,LH
3 72150009 Φ27.4×2.65 O-Ring For 2
4 72060011 Φ10×14 Set Pin
5 72010387 M6×28 Bolt For 6
6 14020170 Rear Cover,LH
7 72150015 Φ62×2.5 O-Ring For 9
8 15110008 Dual-Gear NO.1
9 14070001 Idler Cover
10 72010386 M6×22 Bolt For 9
11 31160017 Start Motor
12 72010387 M6×28 Bolt For 11
13 24080001 Dual-Gear Shaft
14 24140001 Φ10×0.5 Washer For 13
15 14060005 Plug Watch Hole
16 72150021 Φ13.2×2.5 O-Ring For 15
17 70090018 HK1010 Roller Bearing HK1010
18 15110009 Dual-Gear NO.2
19 72130023 Gasket,Crankcase Cover,LH
20 15110007 Gear Assy
21 72010085 M5×20 Bolt For 26
22 72040154 5.5×10×1 Washer
23 72010378 M5×25 Bolt For 24
24 31150012 Rotor,Magneto
25 72010658 M10×1.25×35 Bolt For 24
26 14010010 Crankcase Cover,LH
27 72010163 M6×25 Bolt For 30
28 72010389 M6×40 Bolt For 26
29 72010173 M6×50 Bolt For 26
30 31140027 Stator,Magneto

Afbeelding

1 31060094 MAIN CABLE
2 31270001 Fan Sensor
3 31020072 IGNITION COIL
4 31030024 RECTIFIER & REGULATOR ASSY
5 31050016 STARTER RELAY ASSY
6 31010027 IGNITOR
7 31080040 HORN
8 17070001 ELECTRIC FAN
9 72010237 M*16 BOLT FOR11、8
10 45080123 GEARSHIFT ARM
11 72010095 M6*20 BOLT FOR13
12 72010387 BOLT FOR4
13 03150010 ENGINE ASSY
14 14020485 TAIL COVER,ENGINE
15 72020041 M8 BOLT FOR3
16 18010246 MUFFLER
17 18140061 SEAL,MUFFLER
18 18090060 AIR CLEANER
19 18090060 RUBBER PIPE, END VALVE
20 18060005 INSUFFLATE VALVE,SECOND GAS
21 72010242 M8*16 BOLT M8*16
22 72010160 M6*20 BOLT FOR8
23 73010848 BATTERY BAND
24 31070055 BATTERY
25 73031105 BRACKET,BATTERY
26 —— SEAT CLIP
27 —— RUBER COVER
28 73070063 空滤器连接支架 BRACKET
29 18020113 空滤器 AIR CLEANER
30 16003003 化油器 CARBURETOR
31 72020038 化油器安装螺母M6 NUTM6
32 72010189 螺栓M8*20 BOLT M8*20
33 18040048 气缸头连接管 CONNECT PIPE
34 18030126 进气管 INLET PIPE
35 18050031 油气分离器 EXHAUST PIPE
36 73090062 异形油管 OIL PIPE
37 18070037 单向阀胶管 RUBBER PIPE
38 18080055 控制阀胶管 RUBBER PIPE
39 31040005 闪光继电器 FLASH RELAY
40 72130220 化油器隔热垫 MAT, CARBURETOR
41 73010695 尼龙扎带5*250 BELT 5*250
42 73011154 尼龙扎带10*130 BELT 10*130

Afbeelding

1 73230003 INSTALL BRACKET
2 32030100 TURNLIGHT FRONT, L
3 32020106 TURNLIGHT FRONT, R
4 41170033 TRAY, FOOTREST, RH
5 41140113 R·FOOTREST
6 73031109 BOARDING BRACKET, RRR
7 41010273 FRAME jOINTING ASSY
8 73230001 INSTALL BRACKET
9 32040083 TURNLIGHT BACK
10 32050083 TURNLIGHT REAR, L
11 73030728 BRACKET,R·FOOTREST
12 73031113 DECORATE COVER PLANK
13 41190056 FRONT BUMPER
14 72010242 M8*16 BOLT M8*16
15 72010219 M10*20 BOLT M10*20
16 73031113 DECORATE COVER PLANK
17 41140113 L·FOOTREST
18 73031341 BOARDING BRACKET, RRL
19 72010212 M10*25 BOLT FOR2、26
20 72020058 M8 NUT M8
21 73230002 INSTALL BRACKET
22 72010160 M6*20 BOLT M6*20
23 72010189 M8*20 BOLT M8*20
24 73010018 ABSORBER RUBBER
25 72010251 M8*60 BOLTM8*60
26 72010160 M6*20 BOLT M6*20
27 73030728 L.BRACKET
28 72010160 M6*20 BOLT M6*20
29 72010160 M6*20 BOLT M6*20
30 41180033 BRACKET,L·FOOTREST
31 41080223 REAR CARRIER
32 73030002 ENGINE BOARD
33 73070060 INSTALL SEAT
34 73070061 SEAT BRACKET
35 73070062 REAR BRACKET
36 73031176 METER BRACKET
37 73240016 METER BRACKET
38 73210034 BRACKET
39 73280032 BOARD, REAR LISENCE
40 73060056 REAR REFLECTER
41 32060143 TRAILLIGHT
42 73070059 BRACKET, ENGINE
43 72020058 M8 NUT M8
44 72010256 M8*90 BOLT M8*90
45 72020044 M10 NUT M10
46 72011020 M10*1.25*115 BOLT M10*1.25*115

Afbeelding

1 72040059 WASHER
2 53050208 PROTECTCOVER, METER
3 16040009 FUEL SWITCH
4 72010367 M6*20 SCREW 6*20
5 —— BREATH TUBE
6 16050020 CAP,GASOLINE TANK
7 73070061 SEAT SUPPORT
8 73010420 FRONT DAMPING RUBBER
9 72010164 M6*25 BOLT FOR18
10 72010160 M6*20 SCREW FOR18
11 72020041 M8 NUT FOR43
12 72010532 BOLT
13 37010165 METER ASSY
14 72030093 M6*16 SCREW FOR29
15 72040055 M5 WASHER FOR34
16 72020100 NUT NIP
17 16022136 GASOLINE TANK
18 41160109 SEAT ASSY
19 53010903 RIGHT PART
20 53440002 PROTECT BOARD,R
21 53440003 PROTECT BOARD, L
22 73030009 CONNECT COVER
23 72030093 M6*16 SCREW M6*16
24 70120010 Bush FOR18
25 53450003 REAR COVER
26 31130033 SENSOR
27 48010083 SWITCH LOCK
28 72020038 M6 NUT M6
29 72030064 4.2*12 SCREW FOR28
30 53090515 FRONT VEIL
31 32010126 HEADLIGHT ASSY
32 73010412 GLU,DAMPING
33 72010243 M8*20 BOLTM8*20
34 72010243 M8*20 BOLT M8*20
35 53010904 LEFT PART,FF.FENDER
36 72010160 M6*20 BOLT FOR18
37 70120012 INSTALL BUSH
38 72030318 M5*10 SCREW FOR34
39 73010415 CUSHIONRUBBER COVER
40 —— KEY
41 48070038 STEERING LOCK
42 73010810 RUBBER WASHER
43 70120108 INSTALL BUSH,OIL TANK
44 70120128 INSTALL BUSH, OIL TANK
45 73010416 INSTALL RUBBER, F
46 73010907 INSTALL RUBBER, R
47 73010424 INSTALL BUSH, PEDAL
48 73010590 FRONT DAMPING RUBBER
49 73031175 INSTALL BRACKET, FL
50 73031090 INSTALL BRACKET, FR
51 73010629 PROTECT COVER, OIL SWITCH

Afbeelding

1 53180045 PTORTECT, L
2 53240034 L.MIRROR ASSY
3 45010170 HANDLE BAR
4 72030248 M8*55 BOLT M8*55
5 45030030 CONNECTING SEAT
6 45040032 CONNECTING SEAT PLATE
7 53230035 R.MIRROR ASSY
8 45180036 STAY VEHICLE LEVER
9 53180044 PTORTECT,R
10 45190009 CLUTCH LEVER
11 73030431 BRACKET, ASPECT LOCK
12 73010437 STEERING STEM STEERING
13 70120003 STEERING BUSH
14 73010438 SEAL RING, STEERING STEM
15 73030400 STEERING CLIP
16 72010250 M8*55 BOLT M8*55
17 73010383 DUST SEAL
18 SCREW M8*16
19 72040195 φ14*43 WASHER φ14*43
20 M12*1.25 NOTCH NUT M12*1.25
21 45060036 L.HANDLE TUBE
22 36020106 HANDLEBAR SWITCH, LH
23 41050127 F.ABSORBER
24 54170057 front wheel rim, steel
—— front wheel rim, aluminum
25 46150005 CIRCUMROTATE
26 55030089 FR BRAKE DISC
27 46040021 Fr.STEERING TIE, L
28 46140021 LEVER KNOB, ACROSS
29 46160102 FR.UPPER ROCKER ARM
30 72010418 M10*1.25*60 BOLT M10*1.25*60
31 72020044 M10 NUT M10
32 72060008 3*30 PIN φ3*30
33 46160103 FL.LOWER ROCKER ARM
34 36030001 STOP SWITCH
35 36010098 HANDLEBAR SWITCH, RH
36 45050037 RUBBER, RIGHT HANDLEBAR
37 46050014 COLUMN, STEERING
38 46160100 Fr. BELOW ROCKER ARM,R
39 72040066 10 WASHER 10
40 —— M10(自带) NUT M10
41 72060004 φ2*20 PIN φ2*20
42 46160101 FR.LOWER ROCKER ARM
43 46030021 FR.STEERING TIE
44 73020799 BUSH &CLIP
45 72010326 M8×43 BOLT M8×43
46 72020152 M8 NUT M8
47 72030003 M6×20 SCREW M6×20
48 72040059 φ6 WASHER φ6
49 54050085 FRONT WHEEL(offroad tyre)
54050053 FRONT WHEEL(road tyre)
50 M12*1.25 NOTCH NUT M12*1.25
51 72040070 WASHER 12
52 72040320 SPRING MAT 12
53 72060004 φ2*20 PIN φ2*20
54 72020044 NUT FOR46
55 47110006 STOP CABLE
56 47020094 CLUTCH CABLE
57 47030152 ACCELEROGRAPH CABLE
58 47040106 CHOCK CABLE

Afbeelding

1 72010646 M12*65 BOLT FOR6
2 72020044 M10 NUT FOR6
3 72020047 M12*1.25 NUT FOR3
4 41070114 SHOCK ABSORBER ASSY
5 72050212 SWITCH SPRING
6 72050186 RETURN SPRING
7 72010242 M8*16 BOLT FOR11
8 72040066 WASHER FOR11
9 55070117 PEDAL,REAR BRAKE
10 55020137 FRONT BRAKER
11 54120007 CHAIN
12 73010134 DUST SEAL
13 70030049 AXLE, WHEEL
14 41040199 REAR ARM COMP
15 54310033 REAR BRAKE PLATE
16 72010164 M6*25 BOLT FOR12
17 72010241 M8*12 BOLT M8*12
18 72060008 SPLIT PIN
19 72010241 M8*12 BOLT FOR17
20 54310032 AXLE,REAR WHEEL
21 54310034 WHEEL HUB DISC
22 54310037 COVER
23 54130116 CHAIN DISC
24 54310031 BUSH
25 54310036 SPLE COVER,REARAXLE
26 55060026 REAR BRAKE DISC
27 54310046 NUT
28 54310049 NUT FOR38
29 54210034 rear wheel rim, aluminum
—— rear wheel rim, aluminum
30 54060067 REAR WHEEL(offroad tyre)
54060097 REAR WHEEL(road tyre)
31 72010256 M8*90 BOLT FOR1
32 72020041 M8 NUT FOR1
33 72010078 M10*20 SCREW FOR37、33
34 54310062 φ21*48*3 WASHER φ21*48*3
35 72010219 M10*20 BOLT FOR22
36 73031414 OIL CLIP
37 73031034 REAR SHIFT BOARD
38 72010647 M12*70 BOLT FOR6
39 72020047 M12 NUT M12
40 72010243 M8*20 BOLT M8*20
41 54320001 TENSIOON WHEEL
42 70180001 BUSH,TENSION WHEEL
43 73030426 BRACKET,TENSION WHEEL
44 72050134 SPRING, TENSION WHEEL
45 37050009 SPEED SENSOR
46 55090011 front brake pad
47 55110022 rear brake pad
48 73110055 CHAIN CLIP
49 54310049 M20*1.5 NOTCH NU
Met een wok blijf je bezig
Sgtnic
350cc
 
Berichten: 589
Geregistreerd: 10 jul 2011 23:18
Woonplaats: Erm


Keer terug naar Onderdelenoverzichten

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast